Witamy na naszej stronie internetowej..

NASZA NOWA STRONA INTERNETOWA

Witamy na naszej, nowej stronie internetowej. TU znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o życiu w naszej szkole. Staramy się, aby nasza strona była zawsze aktualna, kolorowa, ciekawa. Na naszej stronie przeczytasz relację ze szkolnego wydarzenia i obejrzysz zdjęcia. Zapraszamy do częstych odwiedzin Uczniów oraz Rodziców.

KOMUNIKATY INFORMACJE

Administratorem Danych Osobowych jest:

Marzena Wessołowska

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest:

Sebastian KOPACKI
inspektor.rodo@gmail.com
 więcej informacji w zakładce RODO

JESTEŚMY MIŁOŚNIKAMI PRZYRODY

Nasza szkoła od 7 czerwca 2012 roku nosi imię "MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY". Jesteśmy otoczeni lasami, polami, dziką zwierzyną, co bardzo ładnie współgra z naturalnym środowiskiem. Staramy się dbać o otaczającą nas przyrodę, pamietamy o żyjącej w pobliskich lasach zwierzynie, podziwiamy bardzo licznie wystepujące na naszym terenie żurawie i kaczki. współpracujemy z Kołem Łowieckim "ODYNIEC", które bardzo nas wspiera w przyrodnczych działaniach.

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.