• W środę 15 listopada 2023 roku odbyła się wycieczka szkolna do Torunia . Pojechały na nią klasy IV-VI .

Najpierw byliśmy w "Muzeum Baśni i Zabawek " , w którym robiliśmy własne zabawki za pomocą skrawka kartonu i różnych kolorowych naklejek . Dowiedzieliśmy się dużo o zabawkach z przeszłości oraz jak one wyglądały i funkcjonowały. Następnie udaliśmy się do McDonald's , żeby coś zjeść , a potem mieliśmy czas wolny . W następnej kolejności wybraliśmy się do niesamowitego planetarium . Byliśmy na wystawie "Mars 17" , gdzie wszyscy podziwialiśmy nowoczesne wynalazki oraz rozwiązywaliśmy różne quizy i zagadki , po czym poszliśmy na seans "Światła północy " , który jest o zorzy polarnej . Na koniec kupiliśmy ciekawe pamiątki .