Nawigacja

 • Biało-czerwona Majówka

  Nie możemy się spotkać i dlatego z okazji ŚWIĘTA FLAGI ogłaszamy wielką akcję! Malujemy twarze, ubieramy się w barwy narodowe, robimy zdjęcie i wklejmy w komentarzu na naszej stronie na FACEBOOKU https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-Przyrody-w-Laskownicy-112510077097367/?modal=admin_todo_tour Namówcie do naszej akcji także swoje rodzeństwo i rodziców :) Kto zbierze najwięcej like pod swoim zdjęciem?

  Zapraszamy do zabawy.https://view.genial.ly/5ea6954eab2ca80dbebdbadb/presentation-polska-to-all-by-ag-mihulka-copy?fbclid=IwAR32bPNj79ixyxhkYQGpRO0urBbgm5JP7693a1efjTBSVaLVsQlwhsW5cS8

   

 • Rozstrzygnięcie konkursu ZACZAROWANY LAS

  W ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi (22 kwietnia), nasza szkoła zorganizowała konkurs pt. "Zaczarowany Las". Bardzo się cieszymy, że pomimo tylu obowiązków znaleźliście czas, by wziąć udział w konkursie. Otrzymaliśmy zdjęcia dziewieciu prac, na których był "las" utworzony w szkle. Uczniowie zachwycili nas swoją kreatywnością i wyobraźnią, oczywiście trudno było nam wybrać te trzy najpiękniejsze...ale po długim czasie się udało.

  1miejsce Nikola Ziarnik

  2 miejsce Paulina Siwiak

  3 miejsce Artur Siwiak

  Duże podziękowania przesyłamy również do Rodziców, bez was nic by się nie udało!

  Nagrody za pierwsze trzy miejsca zostały dostarczone uczniom przez Panią Beatę Siudak a do pozostałych uczestników konkursu przyjedzie listonosz.

  tekst.B.Siudak

 • Informacja Ministra Edukacji Narodowej

  Szanowni Państwo Dyrektorzy,

  informuję, że do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Regulacje w tym zakresie zostały ujęte w nowelizacji rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

  Dodatkowo opublikowaliśmy dziś harmonogram egzaminów. Egzamin ósmoklasisty zostanie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br. Pisemne egzaminy maturalne rozpoczną się 8 czerwca. W tym roku szkolnym nie odbędą się natomiast ustne egzaminy maturalne. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie potrwa od 22 czerwca do 9 lipca.

  Proszę o zapoznanie się z komunikatami w tej sprawie oraz o przekazanie informacji nauczycielom i pracownikom Państwa placówki. Zachęcam również do śledzenia informacji publikowanych na naszej stronie internetowej www.gov.pl/edukacja.

  Dziękuję Państwu za wspieranie uczniów i nauczycieli oraz wszelkie wysiłki wkładane w organizację kształcenia na odległość.

   

  Z wyrazami szacunkuDariusz Piontkowski Minister Edukacji Narodowej

 • Napisz list do Ziemi- konkurs

  Drodzy  Uczniowie !

  Obchodzimy dzisiaj DZIEŃ ZIEMI. Jest to szczególny dzień dla naszej szkoły ponieważ jesteśmy miłośnikami przyrody.

  W tym roku nie możemy  razem niczego zorganizować w szkole .W związku z tym postanowiłam ogłosić konkurs na najciekawszy list do Ziemi. List może być długi , krótki , smutny , wesoły.

  Wszystko zależy od Was.

  Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły.

  Prace należy przesyłać do 15 05.2020r.na mój adres email:wioletta.nowakowska4@wp.pl.

  Czekają fajne nagrody.

  Chciałabym również przesłać Wam link do piosenki o Ziemi , która wprowadzi Was w odpowiedni nastrój i będzie zachętą do napisania listu:

   

                                                    Wioletta Chróścińska-Nowakowska

 • Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie pt. „Zaczarowany las”.NAGRODY CZEKAJĄ!

  Z okazji obchodów „Dnia Ziemi” 22 kwietnia 2020 roku, zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie pt. „Zaczarowany las”.

   

  Organizator konkursu:

  Szkoła Podstawowa im. Miłośników Przyrody w Laskownicy

  Cele konkursu:

  • uczczenie obchodów „Dnia Ziemi” – 22.04.2020 rok
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci,
  • kształtowanie postaw proekologicznych,
  • popularyzacja twórczości uczniów Szkoły Podstawowej w Laskownicy

  Warunki uczestnictwa:

  • konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III szkoły podstawowej,
  • każdy uczestnik wykonuje tylko jedną pracę, której tematem jest wykonanie kompozycji zwanej „las w szkle”,
  • kompozycja powinna składać się z warstw:
  1. kamyki lub keramzyt (może być keramzyt i kamyki),
  2. ziemia do kwiatów (może być warstwami, ozdobnie przesypana żwirkiem),
  3. roślinki (odnóżki kwiatów domowych, ogrodowych, kaktusy, sadzonki, itp.)
  4. ozdoby (kora, mech, szyszki, muszelki, kamyki, gałązki i wszystko co wyobraźnia podpowie)
  • na zdjęciu przykładowe elementy i las w szkle, który zrobiłam,
  • do pracy należy dołączyć metryczkę: imię i nazwisko, klasa

  Czas trwania konkursu:

  • 16.04.2020 – 24.04.2020,
  • zdjęcie pracy konkursowej wraz z metryczką proszę przesłać na adres email pani Beaty Siudak beata.biernacka@wp.pl lub Messenger Beata Siudak
  • ogłoszenie wyników nastąpi 29.04.2020 roku, na stronie szkoły

  Ocena: 

  • prace  oceniać będzie Komisja Konkursowa powołana przez organizatora, która oceni: samodzielność w wykonaniu pracy, pomysłowość, estetykę,
  • w konkursie wyłonione będą I, II i III miejsce, za które będą przyznane nagrody rzeczowe,
  • udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na publikację nazwisk i zdjęć nagrodzonych prac,

   

  Zachęcamy do udziału Beata Siudak

 • Ważna informacja

  OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

  Obowiązek dotyczy: noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa.Na czym polega? Wszyscy mają obowiązek zasłaniania ust i nosa na ulicy, podczas ruchu pieszego, w urzędach, sklepach, miejscach świadczenia usług, zakładach pracy.

  Obowiązuje od: czwartku 16 kwietnia 2020 r.
  Obowiązuje do: odwołania.


  Od przyszłego czwartku (16.04) rząd wprowadza obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Jednak już dziś wiele osób nosi maseczkę. Sprawdź jak robić to prawidłowo.

  Jednocześnie przypominamy, że kluczowe jest zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób -2 metry.
 • Konferencja prasowa Ministra Edukacji Narodowej

  Do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty – to przepis ujęty w podpisanym dziś, 9 kwietnia br. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

  Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

 • Nie bądź zielony w temacie autyzmu. W kwietniu bądź niebieski

  Na początku kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji p. Edyta Kaczmarek przygotowała akcję informacyjną, mającą na celu podnoszenie świadomości naszej lokalnej społeczności na temat autyzmu. Na stronie internetowej szkoły ukazały się informacje, plakaty oraz film, będący  wprowadzeniem do tematyki autyzmu. W ramach akcji informacyjnej uczennica kl. VII (Zuzanna Hanyżewska) oraz uczniowie kl. V (Amelia Stróżyńska, Wiktoria Kwiatkowska, Aleksandra Pachulska, Kacper Hanyżewski, Marika Nowak, Marcelina Pozorska, Gracjan Pozorski, Aniela Kuklińska, Paweł Bernas) wykonali plakaty i w ten symboliczny sposób pokazali wsparcie dla osób ze spektrum autyzmu. Wcześniej uczniowie kl. V uczestniczyli w warsztatach pt. „Autyzm. Co to znaczy?”, które przeprowadziła p. Edyta Kaczmarek. Zajęcia miały im przybliżyć problemy ludzi dotkniętych autyzmem. Uczniowie oglądali filmy i na własnej skórze mogli poczuć, jak świat odczuwają osoby z tym zaburzeniem.

  Wyrażenie wsparcia oraz edukowanie od najmłodszych lat są bardzo ważne. Dzięki wiedzy i świadomości możemy zmienić świat osób z autyzmem na lepsze.

  Pamiętajmy: Autyzm- wystarczy zrozumieć. Tylko tyle i aż tyle…

 • ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH- konkurs plastyczny

  Warszawa, 7 kwietnia 2020 roku

  Szanowni Państwo, 

  zapraszamy wszystkie szkoły i ośrodki kultury do udziału w konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH.

  Placówki biorące udział w konkursie mogą przeprowadzić zajęcia edukacyjne oraz etap wewnętrzny za pośrednictwem Internetu.

  Czwarta edycja konkursu, organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską, poświęcona jest tematyce wolontariatu. Temat ten jest szczególnie ważny w kontekście nowej podstawy programowej, wdrażanej stopniowo od roku szkolnego 2017/2018, która dostrzega siłę i wartość wolontariatu.

  Trzy najlepsze prace oraz nazwiska laureatów znajdą się na znaczkach pocztowych, które zostaną wprowadzone do obiegu jesienią 2020 roku.

  Konkurs patronatami honorowymi objęli: Minister Edukacji Narodowej, Minister Infrastruktury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a także Rzecznik Praw Dziecka.

  Adresaci

  • dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat; 
  • szkoły podstawowe; 
  • szkoły ponadpodstawowe; 
  • ośrodki kultury; 
  • nauczyciele/opiekunowie, którzy wcielą się w role Koordynatorów konkursu na terenie danej placówki;

  Przebieg konkursu

  Konkurs dzieli się na dwa etapy.

  W pierwszym koordynator powinien na terenie swojej placówki zorganizować zajęcia dotyczące wolontariatu, w którym zostaną wyłonione maksymalnie trzy najlepsze prace. Zajęcia oraz nabór prac można zorganizować za pośrednictwem Internetu.

  W zakładce POMOC przygotowaliśmy dział JAK PRZEPROWADZIĆ KONKURS PRZEZ INTERNET?. Znajdą tam Państwo propozycje materiałów edukacyjnych oraz rozwiązania technologiczne pozwalające:

  • przeprowadzić zajęcia edukacyjne online, 
  • zeskanować prace i zgody za pomocą telefonu, 
  • przeprowadzić głosowanie na najlepsze prace.

  W drugim etapie skany najlepszych prac należy przesłać organizatorom konkursu ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH za pośrednictwem strony www.oczamimlodych.pl

  Zadanie konkursowe

  Terminarz

  Przygotowanie projektu znaczka pocztowego, który przedstawiać będzie wolontariat w różnych aspektach: idee jakie ze sobą niesie, przykłady działań wolontariackich, a także korzyści zarówno dla beneficjentów, jak i samych wolontariuszy.

  do 30 kwietnia 2020 roku
  Rejestracja szkół i ośrodków kultury na stronie
  www.oczamimlodych.pl

  do 5 czerwca 2020 roku
  Nadsyłanie najlepszych prac wyłonionych w wewnętrznym konkursie.

  Więcej informacji:

  www.oczamimlodych.pl

  Serdecznie zapraszamy! 

  Maria Jakubowska
  Koordynatorka konkurs

 • ZAKAZ WYCHODZENIA NA ULICĘ NIELETNICH BEZ OPIEKI DOROSŁEGO

  ZAKAZ WYCHODZENIA NA ULICĘ NIELETNICH BEZ OPIEKI DOROSŁEGO. Ograniczenie dotyczy: przebywania osób do 18 roku życia poza domem bez opieki dorosłegoNa czym polega? Dzieci i młodzież, które nie ukończyły 18 roku życia, nie mogą wyjść z domu bez opieki. Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego usprawiedliwia ich obecność na ulicy i tylko w określonych przypadkach:dojazdu do i z pracy,wolontariatu na rzecz walki z COVID-19,czy też załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego.

 • Ruszył projekt „Szkoła z TVP” Lekcje są emitowane od poniedziałku do piątku

  Ruszył projekt „Szkoła z TVP” Lekcje są emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. To wspólna inicjatywa Telewizji Polskiej i Ministerstwa Edukacji Narodowej dedykowana uczniom szkół podstawowych. Sponsorem projektu „Szkoła z TVP” jest Fundacja PGNiG.

  „Szkoła z TVP” jest dostępna na czterech kanałach: TVP Sport, TVP Rozrywka, TVP Historia, TVP3. Pasmo to skierowane jest do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Lekcje realizowane są zgodnie z obowiązującą podstawą programową i wytycznymi MEN. Zajęcia mają angażować wszystkich uczniów, tych najmłodszych oraz tych, którzy przygotowują się do egzaminu ośmioklasisty. Dzięki „Szkole z TVP” czas spędzony w domu będzie dla dzieci twórczy i inspirujący.

  „Szkoła z TVP” dostępna będzie w kanałach TVP od poniedziałku do piątku, w dwóch blokach programowych: porannym - rozpoczynającym się zawsze od godz. 8:00 i powtórzeniowym - od godz. 12:30. Dodatkowo wszystkie wyemitowane na antenie lekcje będą dostępne na vod.tvp.pl w specjalnie przygotowanych serwisach, dedykowanych każdej klasie oraz na stronie szkolaztvp.

  Chcąc wziąć udział w zajęciach zorganizowanych w „Szkole z TVP” wystarczy wybrać odpowiednią antenę Telewizji Polskiej, na której prowadzone są lekcje dla konkretnej klasy, następnie wskazać godzinę emisji lekcji w danym dniu. Dzięki dwukrotnej emisji w ciągu dnia tej samej lekcji, zawsze na tej samej antenie, dziecko może w łatwy i przystępny sposób wybrać i zapamiętać swoją klasę.

  Wszystkie cztery kanały Telewizji Polskiej, na których emitowana jest „Szkoła z TVP” są dostępne dla każdego, za darmo. Aby mieć gwarancję pełnej dostępności kanałów, uruchomiona została dodatkowa emisja programu TVP Rozrywka na cyfrowym multipleksie trzecim (MUX3), naziemnej telewizji cyfrowej. Telewizory dostroją się automatycznie do nowych ustawień, natomiast w przypadku niektórych odbiorników telewizyjnych, może zaistnieć konieczność ręcznego dostrojenia. Można to zrobić w bardzo prosty sposób.

  Poszczególne kroki mogą się nieco różnić w zależności od urządzenia - inny układ przycisków na pilocie do telewizora. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości najlepiej zajrzeć do instrukcji. W większości pilotów zdalnego sterowania do nawigacji po menu oraz wyboru poszczególnych opcji służą przyciski „lewo”, „prawo”, „góra”, „dół”, rozmieszczone w formie krzyża ze środkowym przyciskiem służącym do potwierdzenia wyboru (oznaczonym „OK” lub „enter”). W menu odbiornika (wchodzimy z reguły przyciskiem „menu”), znajdujemy zakładkę „ustawienia” (ang. „settings”), a następnie wyszukujemy opcję „skanowanie”, „wyszukiwanie programów”, „strojenie” lub „tunning” (nazwa może się różnić w zależności od urządzenia). Jeżeli odbiornik poza odbiorem naziemnym obsługuje większą liczbę trybów (satelitarny, kablowy), upewniamy się, że jest zaznaczona opcja „odbiór naziemny”, „telewizja naziemna” lub „DVB-T”.

  Zatwierdzamy uruchomienie skanowania (przeszukiwania pasma), ale z reguły wymagane jest dodatkowe potwierdzenie.

  Odczekujemy kilka minut, aż zakończy się skanowanie pasma (w tym czasie na ekranie zwykle pojawia się pasek postępu) i gotowe!

   

  TVP ABC uruchamia nowy kanał edukacyjny online

  KulturaPasma edukacyjne Telewizji PolskiejTelewizja Polska od początku zawieszenia zajęć w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych intensywnie wspiera działania edukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży. Poza specjalnymi pasmami TVP ABC i TVP Kultura zostały uruchomione również audycje w serwisie VOD.TVP.PL.Od 19 marca br. TVP we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchomiła wirtualny kanał edukacyjny. Od poniedziałku do piątku, na stronie vod.tvp.pl w godzinach 9:00-20:00 w sekcji „eSzkoła” uczniowie i nauczyciele mogą znaleźć wartościowe materiały dotyczące wybranego zagadnienia.Ponadto od 23 marca br. działa „Domowe przedszkole” TVP ABC, które również można znaleźć na VOD.TVP.PL  To oferta dla najmłodszych dzieci i ich rodziców.

 • Biblioteka szkolna zachęca uczniów do korzystania z bibliotek cyfrowych

  Biblioteka szkolna zachęca uczniów do korzystania z bibliotek cyfrowych i innych darmowych źródeł. Oto lista stron, gdzie znajdziecie lektury oraz ciekawe pozycje książkowe do przeczytania;

  WolneLektury.pl

   Znana i lubiana, całkowicie darmowa biblioteka cyfrowa zawierająca ponad 5500 tytułów, w tym wiele szkolnych lektur. Ebooki są dostępne w wielu formatach, w tym na czytniki. Serwis zawiera także audiobooki. Wszystko dostępne jest za pomocą wygodnej, darmowej aplikacji (smartfony Android i iPhone). Projekt fundacji Nowoczesna Polska.

  Lektury.gov.pl

   Serwis zawiera wiele szkolnych lektur wraz z ich wykazem oraz opisami. Książki są dostępne online oraz do pobrania w wielu formatach, także na czytniki. Projekt realizowany w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

  ChmuraCzytania.pl

  Chmura Czytania zawiera ciekawe książki polskich i zagranicznych autorów, m.in. Conrada, Kafki czy Czechowa. Nie wymaga logowania.

  Masz tę moc - ebook o koronawirusie

  Wydawnictwo Olesiejuk wydało świetnego, darmowego ebooka na temat koronawirusa dla młodszych uczniów. Jak wyjaśnić, czym jest wirus, dlaczego ich życie stało się tak dziwne i jak zapobiegać się jego rozprzestrzenianiu? Dostępny jest tutaj.

  Polona.pl

  Największa w Polsce biblioteka cyfrowa. Zawiera stare książki oraz inne zdigitalizowane zbiory. Większość z nich należy do domeny publicznej, więc są darmowe.

 • Ogólnopolska akcja- kartka dla medyka

  Akcja polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni.Wykorzystajmy ten czas na rozmowy, debaty, wypowiedzi, rysunki, a nawet wypracowania na temat pracy lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia.Podziękujmy za walkę o nasze zdrowie!Przesyłajcie kartki/prace do nas w wiadomości na FB szkoły oraz wrzucajcie na stronę:https://padlet.com/specjalni_tik/KARTKIAkcja trwa do środy. W środę wieczorem opublikujemy Wasze prace:)Link do wydarzenia:https://www.specjalni.pl/2020/03/kartka-dla-medyka-akcja-uczniow-i.html?fbclid=IwAR0baFABJboGfnT8THIfd-Mo44MDzLN1gOhsWV3ntU7dSOoKiA-BvwAXoZ4#more

 • Dwa słowa od pedagoga

 • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

  2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Głównym przesłaniem tego dnia jest podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu, zaś motywem odchodów jest kolor niebieski.

  To doskonały czas, aby poszerzyć i wzbogacić wiedzę na temat tego zaburzenia.

  Zapraszam do zapoznania się z informacjami i obejrzenia krótkiego filmu, mających na celu przybliżenie tematyki autyzmu.

 • Informacja Ministra Edukacji o egzaminie próbnym

  Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br.

  Wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia egzaminów zostaną zamieszczone na stronie internetowej CKE oraz na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

  • 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

  Proszę Państwa o zapoznanie się z komunikatem MEN i CKE, który przekazujemy w załączeniu, a także poinformowanie nauczycieli, uczniów klas VIII i ich rodziców o przygotowaniach do próbnego egzaminu. W komunikacie znajdą Państwo m.in. wskazówki, jak w warunkach kształcenia na odległość można przeprowadzić egzamin i przekazać nauczycielom zadania do oceny. Zasady oceniania CKE przekaże dyrektorom w późniejszym terminie.

  Mam nadzieję, że w próbnym egzaminie ósmoklasisty weźmie udział jak najwięcej uczniów.

 • Nauczanie zdalne-obowiązkowe!

  W związku z wejściem w życie Rozporządzenia MEN z 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , które obowiązuje od 26.03 do 10.04.2020r. informuję, że nauczanie zdalne jest OBOWIĄZKOWE!

  Jeżeli chodzi o przekazywanie treści nauczania dla naszych uczniów nic się nie zmienia:Nadal umieszczamy dla Was zadania w poniedziałki w zakładce NAUCZANIE ZDALNE obowiązujące na cały tydzień. Zachęcamy również do korzystania z platformy edukacyjnej epodręczniki, do której nauczyciele i uczniowie otrzymali hasła i loginy (nauczyciele, którzy będą pracowali z uczniami na platformie ustalą sposób komunikacji i przekazywania informacji zwrotnej z zachowaniem środków ochrony danych osobowych).

   Od 26 marca Ministerstwo nałożyło na nas obowiązek realizacji podstawy programowej-będziemy to robić w miarę możliwości - o doborze treści zgodnych z podstawą będą indywidualnie decydować nauczyciele poszczególnych przedmiotów, którzy również określą i przekażą Wam poprzez uzgodnione adresy mailowe,MMS-s,wskazane numery telefonów lub dostępne komunikatory sposoby, formy i terminy realizacji zadań.

  Oczywiście nadal obowiązują Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania, nauczyciele - przedmiotowcy stosują swoje Przedmiotowe Zasady Oceniania ze szczególnym uwzględnieniem oceniania kształtującego, aby przekazać Wam jak najwięcej informacji zwrotnych na temat zadań, które wykonacie.

  Uczniowie: pracujcie sumiennie, starannie, rzetelnie , a przede wszystkim systematycznie!

  Rodzice: proszę Was, abyście w miarę możliwości pomogli dzieciom, gdyż jest to dla nich nowa, trudna sytuacja wymagająca uwagi z Państwa strony.

  Bądźmy dla siebie wyrozumiali, cierpliwi i życzliwi w tych trudnych dniach.

  Rozporządzenie określa długość trwania przerwy w zajęciach do 10 kwietnia 2020r.

  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Laskownicy

  Marzena Wessołowska

 • Uczymy Was jak się zalogować do e-podreczników

  Szanowni Uczniowie. Poniżej pokazujemy Wam film instruktażowy jak sie zalogować do platformy https://epodreczniki.pl 

  Prosimy aby kazdy uczeń naszej szkoły założył swoje konto na e-podręczniki.pl W celu rejestracji bedzie potrzebny Wasz adres email i pomoc Rodziców. LOGIN-y i pierwsze hasła, które bedziecie musieli zmienić otrzymacie od swoich wychowawców.

   

  Dodatkowo załączamy jeszcze instrukcje w formacie PDF, którą możecie się wesprzeć.

   

  Pobierz instrukcję e_podreczniki.pdf

   

 • Eko-rysowanie na ekranie

  W związku z panującą w Polsce trudną sytuacją epidemiologiczną Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przygotował cykl 10 zajęć z rysunku dla dzieci pn.: EKO-RYSOWANIE NA EKRANIE.

  Codziennie o 10.00 zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych zamieszkałych na terenie woj. kujawsko-pomorskim.  W piątek 27 marca ogłosimy konkurs plastyczny, w którym nagrodą główną będzie hulajnoga elektryczna.w którym nagrodą główną będzie hulajnoga elektryczna.

  Warsztaty publikowane są na profilu Facebook WOŚIGW w Toruniu www.facebook.com/wfosigw.torun oraz na kanale Youtube.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Miłośników Przyrody w Laskownicy
  89-240 Kcynia LASKOWNICA
 • 52/5893754

Galeria zdjęć