• Dnia 12.04.2024r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie odbył się pod patronatem Burmistrza Kcyni VI Gminny Konkurs Historyczny- 80. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego". Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Pachulski z klasy VII oraz z klasy VIII: Wiktor Baranowski i Olga Mróz. Maksymilian zajął II miejsce. Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy. Cieszy nas to, że tych młodych ludzi interesuje przeszłość ."Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości"- powiedział św. Jan Paweł II; a przecież kto poznaje historię, ten lepiej rozumie teraźniejszość...

Lista nauczycieli

Anna Banach AB